Hën, Kor 15, 2024
Banner Top
Banner Top
Babai sirian që rrëmbeu zemrat e secilit njeri, zhurmën e predhave e shndërroi në lojë për vajzën e tij (VIDEO)

Një video ka bërë xhiro në rrjete sociale.  Një baba nga Siria, ka gjetur një mënyrë se si të ia largojë frikën vajzës së tij.

Abdullah Muhamed dhe vajza e tij katër vjeçe, Selva, shihen duke qeshur me zë të lartë nga zhurmat e predhave.

Babai i thotë vajzës së tij se gjithë këto zhurma vijnë nga një pjesë e lojës./FamiljaJone https://www.facebook.com/theguardian/videos/2939885899401987/

Youtube

Arkiva

Kategoritë