Mër, Kor 17, 2024
Banner Top
Banner Top
Yjet e Hollywood-it që u martuan me miqtë e tyre!

Ndonjëherë dashuria e jetës tuaj, mund të jetë një person i njohur! Kështu, së paku ka ndodhur me disa yje hollivudian, që janë martuar me miq që i kanë njohur për vite të tëra.

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

14 Celebrities Who’ve Known Each Other for Ages and Ended Up Falling in Love

Ndonëse ata filluan lidhjen në vitin 2016, ata njihen që prej vitit 2009. Për herë të parë ishin takuar në prapa skenë të “The Today Show”, ku edhe patën bërë një fotografi.

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher

14 Celebrities Who’ve Known Each Other for Ages and Ended Up Falling in Love

Gjëja më romantike për ta është që Kunis u martua me njeriun e parë që ka puthur! Për herë të parë ajo ishte puthur me Kutcher në serialin ku luanin të dytë “That ’70s Show” në vitin 1998. Ata asnjëherë nuk kishin pasur lidhje në jetën e vërtetë deri në vitin 2012 kur filloi lidhja e tyre e dashurisë.

Shawn Mendes dhe Camila Cabello

14 Celebrities Who’ve Known Each Other for Ages and Ended Up Falling in Love

Të dy u takuan në vitin 2014 që nga ajo kohë ata u bënë miq shumë të mirë. Për një lidhje të mundshme mes tyre u përfol shumë në mediat sociale por të dytë e mohonin. Por në fillim të këtij viti ata u panë duke u puthur dhe më pas e konfirmuan lidhjen e tyre. /Familja Jone

Youtube

Arkiva

Kategoritë