Die, Jan 23, 2022
Banner Top
Banner Top
Thaçi u shpreh ngushëllime familjarëve që kanë humbur më të dashurit nga COVID-19

Presidenti i vendit, Hashim Thaci, përmes një statusi në Facebook ka reaguar pas rritjes së numrit të të infektuarëve dhe rritjes së numrit të viktimave.

“Më kanë pikëlluar shumë vdekjet e qytetarëve tanë në ditët e fundit, si pasojë e infektimit me virusin COVID-19”.

 “I trishtë ishte lajmi edhe për vdekjen e Adem Latifit, vëllait të Kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifit. Familjes Latifi dhe gjithë atyre që i kanë humbur familjarët e tyre u shpreh ngushëllimet e mia më të sinqerta. Lutem për shërim sa më të shpejt të të gjithë të prekurve të tjerë. HTH”.

Arkiva

Kategoritë