Sht, Kor 20, 2024
Banner Top
Banner Top
Pasta-Penne me Ramstek

Gatuar nga : Jusuf N Islami
Zhuzuff Kitchen

Nëse ende nuk keni vendosur se çfarë do të gatuani sot, ne ju sjellim një recetë të lehtë dhe të shpejtë nga Zhuzuff Kitchen.

Një verdhë të vezës
Erëza të përziera
Hudhër
Vaj
Salcë domatesh
Mish viçi
Penne
Parmezan
Kripë
Limon
Senf

Youtube

Arkiva

Kategoritë