Hën, Kor 15, 2024
Banner Top
Banner Top
Si dukej Madonna përpara se të bëhej e famshme? (FOTO)

Shpeshherë asaj i referohen si “Mbretëresha e Popit”.

Këngëtarja e famshme amerikane, ka miliona fansa në gjithë botën dhe ajo u bë e famshme sidomos me publikimin e albumit Like a Virgin në vititn 1984.

Ndonëse është 61 vjeçare, Madonna, vazhdon që t’i inspirojë shumë njerëz.

Por a e keni menduar si është dukur ajo përpara se të bëhej e famshme?

Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të Madonnës përpara se të arrijë famë në gjithë botën:

Youtube

Arkiva

Kategoritë