Mar, Qer 18, 2024
Banner Top
Banner Top

Shkon në 17 numri i të prekurve me koronavirus

Këtë e konfirmuar Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, në një konferencë për media.

Sipas Vitisë janë testuar 272 mostra dhe janë gjithsej 17 raste pozitive. Gjendja e të prekurve sipas ministrit është stabile, përveç 77 vjeçarit që ka probleme.

Youtube

Arkiva

Kategoritë