Die, Maj 9, 2021
Banner Top
Banner Top
Pse pelenat Huggies janë më të mirat për foshnjet?

Për foshnjet rehatia me pelenat, është një ndër gjërat kryesore.

Për këtë arsye, prindërit duhe të kenë kujdes për pelenat që zgjedhin për të vegjëlit e tyre – pasi pelenat e gabuara mund të ia irritojnë lëkurën dhe t’i bëjnë të ndihen jo rehat.

Pelenat më të mira për foshnjet janë Huggies.

Huggies Newborn 1, ju ndihmojnë që i vogli juaj asnjëherë të mos ketë irritim, apo të qajë nga pelena, kjo si rezultat I shumë përparësive si:

Linjës së butë të jastëkëve që thithin lëngun brenda sekondave dhe krijon një barrierë të butë midis lëkurës dhe rrëmujës së foshnjës, duke ndihmuar në mbajtjen e lëkurës në gjendje të mirë

Xhepi i veçantë i brendshëm ndihmon në parandalimin e rrjedhjeve

Materialet frymëmarrëse ndihmojnë në parandalimin e acarimit të lëkurës

E një alarm meqë jeni prind i ri dhe ndoshta nuk jeni ende me përvojën e duhur për të kuptuar lagështinë, atëherë pelenat Huggies kanë treguesi i lagështisë që ndryshon ngjyrën kur laget.

0 Comments

Leave a Comment

Arkiva

Kategoritë