Sht, Qer 3, 2023
Banner Top
Banner Top
Aty ku lind jeta! Rama publikon pamje frymëzuese në këto ditë të vështira

Në ditë të vështira si këto për mbarë planetin, ku mijëra njerëzve u duhet të përballen me probleme shëndetësore si pasojë e komplikacioneve të shkaktuara nga Covid-19 dhe ku bilanci i viktimave vazhdon e rritet, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një postim nga materniteti “Mbretëresha Geraldinë”.

Rama i konsideron frymëzuese pamje të tilla, nga ardhja në jetë e një fëmije.

MIRËMËNGJES😊 uroj një ditë të lehtë për ju të gjithë me pamjet frymëzuese të spitalit ku lind jeta😍

MIRËMËNGJES😊 uroj një ditë të lehtë për ju të gjithë me pamjet frymëzuese të shtëpisë ku lind jeta😍

Posted by Edi Rama on Tuesday, March 17, 2020

Youtube

Arkiva

Kategoritë