Mar, Qer 18, 2024
Banner Top
Banner Top
Shkon në 47 numri i viktimave në Greqi

Numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi ka shkuar në 47 .

Viktima e fundit ishte një 51-vjeçar nga Kozani, i cili ndërroi jetë në spitalin Ahepa në Selanik.

Gjithsej në Greqi janë 1,061 raste me pacientë të infektuar, ku 66 prej tyre nodhen në gjendje kritike për jetën. Më herët ndërruan jetë një 70 dhe 84-vjeçar nga Athina si dhe një 79-vjeçar nga Ptolemaidha./Familja Jonë

Youtube

Arkiva

Kategoritë