Mar, Nën 30, 2021
Banner Top
Banner Top
Një i vdekur dhe gjashtë të infektuar nga COVID-19 në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

Një person ka vdekur si pasojë e COVID-19 dhe gjashtë të tjerë janë infektuar nga ky virus gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.
Këto rezultate dalin pas testimit të 1 mijë e 575 mostrave me metodën RT-PCR.
Në raportin 24-orësh gjithashtu theksohet se janë shëruar tetë persona dhe janë vaksinuar 1 mijë e 802 të tjerë. /familjajone

Arkiva

Kategoritë