Pre, Dhj 3, 2021
Banner Top
Banner Top
Një i vdekur dhe 21 të infektuar nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë

Një person ka vdekur dhe 21 të tjerë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.
Këto rezultate dolën pas testimit të 1 mijë e 893 mostrave me metodën RT-PCR.
Në raportin 24-orësh gjithashtu bëhet e ditur se janë shëruar 16 persona dhe 3 mijë e 639 janë vaksinuar brenda një dite. /familjajone

Arkiva

Kategoritë