Hën, Dhj 6, 2021
Banner Top
Banner Top
Një i vdekur dhe 17 të infektuar nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë

Një person ka vdekur dhe 17 të tjerë janë infektuar nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Këto rezultate dalin pas testimit të 2 mijë e 355 mostrave me metodën RT-PCR.

Në raportin 24-orësh gjithashtu theksohet se janë shëruar 86 persona brenda një dite dhe 10 mijë e 185 janë vaksinuar . /familjajone

Arkiva

Kategoritë