Hën, Maj 22, 2023
Banner Top
Banner Top
Kështu duken yjet hollivudian në karantinë (FOTO)

Jemi mësuar që yjet e Hollywood-it t’i shohim gjithmonë të kuruar dhe me një pamje të përkryer.

E po në kohë të karantinës, as këta nuk duken në versionin më të mirë të tyre.

Më poshtë mund t’i shikoni disa  prej yjeve dhe shndërrimin e pamjes së tyre gjatë këtyre ditëve:

 

Ryan Reynolds
Shakira
Rita Wilson And Tom Hanks
Drew Barrymore
Kristen Bell
Antonio Banderas
Julia Roberts
Selena Gomez
Will Smith
Elle Fanning
Katy Perry
Jim Carrey
Salma Hayek
Jessica Alba

Youtube

Arkiva

Kategoritë