Mër, Kor 17, 2024
Banner Top
Banner Top
Gama Electronics sjellë zbritjen më të madhe sivjet!

Keni nevojë për një televizor të ri? Frigoriferi ju është vjetruar? Thithësja elektrike më nuk po funksionon…ka kohë që ju keni nevojë për shumë produkte shtëpiake por nuk po ja dilni t’i blini!

Atëherë është koha juaj!

Gama feston 23 vjetorin me zbritjen më të madhe sivjet.

Mijëra produkte, të gjitha me zbritje 23% për të festuar 23 vjetorin e themelimit të kompanisë.

Këtë fillim muaji, nga 2 deri më 5 maj, kompania kosovare Gama Electronics e cila ofron markat dhe produktet më të mira të teknologjisë në Kosovë, përveç zbritjes 23% në mijëra artikuj vjen edhe me zbritje të tjera të produkteve.

Ju mund të bleni Televizor 39″ nga 209€ në 159€,

Nëse preferoni televizor më të madh, keni ofertën për Samsung TV 55″ nga 679€ në 479€,

Frigorifer me kapacitet 227 litra nga 189€ në 145€  

Samsung Lavatriçe nga 409€ në 299€!

Këto janë vetëm disa nga produktet me superçmime për festën e ditëlindjes së 23-të të Gama, lista e tyre është shumë e gjatë.

“Jemi me fat për klientët që kemi, janë ata që na kanë mbështetur gjithnjë, të rritemi e të festojmë 23 vite të suksesshme. Nuk mund të mungonte një ofertë e tillë, enkas për përkrahjen e klientëve ndaj nesh, gjatë gjithë rrugëtimit tonë 23 vjeçar. Zbritja prej 23% aplikohet në të gjitha produktet që i kemi në dyqane, përveç telefonave të mençur, ndërsa në fletushkën e ditëlindjes ka shumë produkte me zbritje edhe më shumë se 23%” deklaroi Mentor Hajdini, menaxher i marketingut në Gama.

Oferta është e vlefshme nga 2 deri më 5 maj, në të gjitha dyqanet e Gama. /Familja Jonë

Youtube

Arkiva

Kategoritë