Hën, Nën 27, 2023
Banner Top
Banner Top
Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale kohore me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të dielën parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale kohore me diell.

Sipas Institutit, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 1-4 gradë celsius.

Youtube

Arkiva

Kategoritë