Mar, Jan 25, 2022
Banner Top
Banner Top
Shpejtim Bulliqi rezulton pozitiv me COVID-19

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, ka njoftuar përmes Facebook-ut që ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

“Të nderuar miq, kolegë dhe dashamirë,

Ju informoj se jam njoftuar nga IKSHP-ja se pas testimit të bërë për COVID -19, kam rezultuar pozitiv.
Ju njoftoj se do tē jem në vetizolim duke respektuar rekomandimet e IKSHP-së.
Gjendjen shëndetsore e kam stabile
Ju bëj thirrje të gjithëve t’i respektoni masat!
Me respekt”, ka shkruar Bulliqi.

Arkiva

Kategoritë