Enj, Kor 18, 2024
Banner Top
Banner Top
Rrobat e modeleve në pasarela duken totalisht ndryshe tek të famshmet

Modelet e pasarelave kanë trupin në proporcion pothuajse perfekt – ato janë të gjata dhe të dobëta.

Disa rroba që i shohim nga firmat e njohura të veshjes në pasarelë nga modelet mund të ju rrinë tërësisht ndryshe në një trup tjetër.

Ja disa shembuj:

Christian Dior / Jennifer Lawrence

20+ Runway Outfits That Look Totally Different on Models and Celebrities

Ralph & Russo / Penélope Cruz

20+ Runway Outfits That Look Totally Different on Models and Celebrities

Thierry Mugler / Kim Kardashian

20+ Runway Outfits That Look Totally Different on Models and Celebrities

Marques Almeida / Rihanna

20+ Runway Outfits That Look Totally Different on Models and Celebrities
20+ Runway Outfits That Look Totally Different on Models and Celebrities

Ralph & Russo / Jennifer Lopez

20+ Runway Outfits That Look Totally Different on Models and Celebrities

Gucci / Salma Hayek

20+ Runway Outfits That Look Totally Different on Models and Celebrities

Zuhair Murad / Chrissy Teigen

20+ Runway Outfits That Look Totally Different on Models and Celebrities

Julien Macdonald / Krysten Ritter

20+ Runway Outfits That Look Totally Different on Models and Celebrities

Zuhair Murad / Nicole Kidman

20+ Runway Outfits That Look Totally Different on Models and Celebrities

Youtube

Arkiva

Kategoritë