Mër, Kor 17, 2024
Banner Top
Banner Top
Receta e ditës: Crunchy Tuna

Gatuar nga: Green & Protein

Tuna mix me perime dhe fasule

Sallatë e gjelbër

Spinaq

Lakër e kuqe me salcë të fasules së sojës

Domate

Krutona të pjekur

Majdanoz

Salcë me uthull balsamiko

Ëmbëlsues hurmash i shtëpisë

Mustardë dizhon

Vaj Ulliri

Krip nga Himalajet

Një pjatë plot pëbrbërës që plotëson të gjitha nevojat e një shujte të shëndetshme e gjithashtu me shumë shije falë salcave të veçanta të përgaditura nga Green & Protein. /Familja Jonë

Youtube

Arkiva

Kategoritë