Mar, Jan 25, 2022
Banner Top
Banner Top
704 të infektuar dhe 342 të shëruar nga COVID-19 në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

704 persona kanë rezultuar pozitivë dhe 342  të tjerë janë shëruar nga kjo sëmundje gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Këto rezultate u arritën pas testimit të  4 mijë e 291 mostrave me metodën RT-PCR. /familjajone

Arkiva

Kategoritë