Die, Maj 16, 2021
Banner Top
Banner Top
92 vjeçarja që ka miliona ndjekës në Instagram (FOTO)

Helen Ruth van Winkle – është një grua 92 vjeçare që është ikonë e Instagramit.

Përpara se të bëhej e famshme, ajo kishte një jetë normale në Kentucky. Ajo kujdesej për shtëpinë e mbesat e nipërit, por një ditë mbesa e saj e postoi një fotografi të saj me një palë rroba që nga shoqëria nuk përceptohen si ‘rroba për të moshuar”. Mjaftoi kjo fotografi dhe ajo u bë yll i Instagramit. Tani ajo ka 3.8 milionë ndjekës në Instagram, duke përfshirë edhe yjet si: Rihanna dhe Miley Cyrus.

Më poshtë mund të kuptoni pse ajo ka aq shumë vëmendje:

0 Comments

Leave a Comment

Arkiva

Kategoritë