Mar, Jan 25, 2022
Banner Top
Banner Top
14 të infektuar dhe 17 të shëruar nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë

14 persona kanë rezultuar pozitivë me koronavirus, ndërsa 17 të tjerë janë shëruar nga kjo sëmundje gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Këto rezultate dalin pas testimit të 1 mijë e 619 mostrave me metodën RT-PCR.

Në 24-orëshin e fundit nuk është regjistruar asnjë i vdekur, përderisa janë vaksinuar 2 mijë e 646 persona kundër kësaj sëmundjeje brenda një dite. /familjajone

Arkiva

Kategoritë