Hën, Nën 29, 2021
Banner Top
Banner Top

Shtatë persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 dhe 33 të tjerë janë shëruar nga kjo sëmundje gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Këto rezultate dolën pas testimit të 1 mijë e 524 mostrave me metodën RT-PCR.

Në raportin 24-orësh gjithashtu theksohet se nuk është regjistruar asnjë person i vdekur. /familjajone

Arkiva

Kategoritë