Enj, Tet 21, 2021
Banner Top
Banner Top
Receta e ditës: Hippie Tuna

Gatuar nga: Green & Protein

Petë integrale e spinaqit

Tuna mix me perime dhe fasule

Sallatë e gjelbër

Oriz Integral

Ullinj

Salcë me jogurt grek

Salcë e bardhë nga fasulja e sojës

Salcë djegës sriracha

Kopër e thatë

Kripë nga Himalajet

0 Comments

Leave a Comment

Arkiva

Kategoritë