Enj, Maj 25, 2023
Banner Top
Banner Top
Nuk ka orar pune për këta ministra

Këshilltari politikë i Ministrit të Shëndetësisë  Arben Vitia përmes një fotografie të postuar në faqen e tij personale të Faceebook  në orët e vona të së Shtunës tregon që puna e kësaj ekipe nuk ka orar.

Më poshtë ju sjellim postin e tij të plotë

” Të udhëheqësh me shembullin tënd…këta janë Ministrat e Qeverisë Kurti (R. Hajdari, A. Vitia dhe B. Bislimi) që punojnë pa orar 24/7…duke krijuar standard të ri pune dhe përkushtimi, që ka zbuluar brenda secilit prej neve forcë e vullnet të fshehur edhe nga vetja jonë…ec e mos i ndiq…ec e mos mëso prej Tyre! “

Youtube

Arkiva

Kategoritë