Mër, Jan 19, 2022
Banner Top
Banner Top
827 të infektuar dhe 518 të shëruar nga COVID-19 në Kosovë gjatë 24 orëve

827 persona kanë rezultuar pozitivë me koronavirus, ndërsa 518 janë shëruar nga kjo sëmundje gjatë 24 orëve në Kosovë.

Këto rezultate vijnë pas testimit të 5 mijë e 49 mostrave me metodën RT-PCR.

Arkiva

Kategoritë