Die, Maj 21, 2023
Banner Top
Banner Top
743 viktima në 24 orët e fundit në Itali

Numri i viktimave në Itali ka shkuar në 6820, duke quar në 743 numrin e viktimave në 24 orët e fundit.

Numri i të shëruarve ka shkuar në 8326, ku 408 janë në 24 orët e fundit dhe 3393 janë në gjendje kritike.

Ndërsa numri i të vdekurve në të gjithë botën ka shkuar në 18250.

Dy ditët e fundit kishte një rënie të viktimave ku dje ishte 601, por sot është regjistruar dita e dytë më e keqe me 743 viktima./Familja Jonë

Youtube

Arkiva

Kategoritë