Mër, Maj 24, 2023
Banner Top
Banner Top
Vitia: Qytetarët nga e hëna mund të lëvizin tri orë në ditë – në dy orare

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka bërë të ditur në një konferencë për media që nga 4 maji (të hënën) do të zgjerohet koha e lirmit të lëvizjes.

Vitia ka thënë që nga 90 minuta qytetarët do të mund të lëvizin në tre orë në dytë në dy orare, paradite dhe pasdite.

Youtube

Arkiva

Kategoritë