Pre, Dhj 3, 2021
Banner Top
Banner Top
Sulmoi me thikë djalin e axhës, arrestohet ferizajasi

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Ferizaj, pasi që i njëjti ka sulmuar me thikën djalin e axhës.

Rasti ka ndodhur ditën e premte.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka sulmuar me thikë djalin e axhës, viktimën mashkull kosovar. Viktima dhe i dyshuari kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në njoftim.

Policia bën të ditur se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje

Arkiva

Kategoritë