Enj, Qer 17, 2021
Banner Top
Banner Top
Specializanti i pulmologjisë, Liridon Bujupi, uron qytetarët për festën e Bajramit – Bashkë me të edhe aktori Çun Lajçi

Specializanti i pulmologjisë, Liridon Bujupi, përmes një postimi në rrjetin social, Facebook, ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit.

Bujupi ndër të tjera  shkroi se shpreson që pandemia të kalojë sa më shpejt dhe bota t’i kthehet realitetit. Në foton e bashkëngjitur në këtë shkrim, afër Bujupit shihet edhe aktori i mirënjohur, Çun Lajçi, që është i shtruar në Klinikën e Pulmologjisë tash e disa ditë.

“Sot ju urojmë festën e Fiter Bajramit së bashku me axhen Çun!

Me lutjet te i madhi Zot qe te largohet sa më shpejtë kjo pandemi qe e ka kapluar botēn gjithandej!

Paqe,lumtuni e dashni paqi në familjet tuaja miq”, shkroi Bujupi në Facebook.

Arkiva

Kategoritë