Mër, Qer 29, 2022
Banner Top
Banner Top
Ndërron jetë, producentja kosovare Vjosa Berisha

Pas një sëmundje të rëndë, sot ka ndërruar jetë, producentja e njohur kosovare Vjosa Berisha.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj, Fatos Berisha.Berisha ka bërë të ditur se producentja ka ndërruar jetë në spitalin University College Hospital në Londër.

Në vijim gjeni postimin e plotë të tij:

Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër.
Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë.
Familjet Berisha dhe Istrefi.

Arkiva

Kategoritë