Mar, Maj 17, 2022
Banner Top
Banner Top
Moti: Sot mbi vendin tonë do të ketë kryesisht intervale me diell

Vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik.

Vranësirat do të jenë prezentë edhe sot mbi vendin tonë, por kryesisht ditën do të ketë edhe intervale me diell.

Java e ardhshme parashihet të dominohet nga mot më të qëndrueshëm, me më shumë intervale me diell, dhe një rritje të temperaturave në pjesën e dytë.

Temperaturat minimale luhaten ndërmjet 7C e 10C, e maksimalet ndërmjet 22C e 24C.

Arkiva

Kategoritë