Mar, Maj 17, 2022
Banner Top
Banner Top
Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i nxehtë dhe me diell

Sipas parashikimit të motit sot dhe nesër do të ketë më shumë diell, por se mbeten ende kushte që përreth viseve malore të ketë zhvillime të rrebesheve me bubullima.

Temperaturat minimale luhaten ndërmjet 10C e 14C, ndërsa maksimalet të shtunën zbresin edhe deri në 23C, me tendencë të rritjes deri të martën në 28C.

Era frynë e lehtë dhe mesatare nga veriu 3-10m/s, e të hënën nga jugperëndimi.

Shtypja atmosferike me një tendencë të rritjes së lehtë mbi vlera normale.

Arkiva

Kategoritë