Enj, Maj 19, 2022
Banner Top
Banner Top
Dhunohet një femër në Mitrovicë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Mitrovicë është dhunuar një femër.

Në njoftimin e bërë për media thuhet personi i dyshuar për dhunim është arrestuar.

“Viktima femër kosovare ka njoftuar se është dhunuar nga i dyshuari kosovar. I dyshuari është arrtiur të arrestohet dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Arkiva

Kategoritë