Pre, Dhj 3, 2021
Banner Top
Banner Top
Asnjë i vdekur dhe vetëm 8 raste të reja me COVID-19

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se nga 999 testime, 8 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me COVID-19.

Gjatë 24 orëve të fundit, nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

Sot janë shëruar 6 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.440.

Në total numri i rasteve aktive është 462.

Arkiva

Kategoritë