Pre, Dhj 3, 2021
Banner Top
Banner Top
Asnjë i vdekur dhe 10 të infektuar nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit

Asnjë person nuk ka vdekur nga COVID-19, ndërsa 10 të tjerë janë infektuar nga ky virus gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Këto rezultate dolën pas testimit të 2 mijë e 484 mostrave me metodën RT-PCR.

Brenda 24 orëve gjithashtu u shëruan 82 persona. /familjajone

Arkiva

Kategoritë