Mar, Jan 25, 2022
Banner Top
Banner Top
709 të infektuar dhe 385 të shëruar nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

709 persona kanë rezultuar pozitivë me koronavirus dhe 385 të tjerë janë shëruar nga kjo sëmundje gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Këto rezultate vijnë pas testimit të 4 mijë e 388 mostrave me metodën RT-PCR. /familjajone

Arkiva

Kategoritë