Sht, Sht 25, 2021
Banner Top
Banner Top
Raporti 24-orësh për COVID-19: Një i vdekur, 70 të infektuar dhe tetë të shëruar

Një person ka vdekur, 70 kanë rezultuar pozitivë me koronavirus  dhe tetë të tjerë janë shëruar nga kjo sëmundje gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Këto rezultate dolën pas testimit të 2 mijë e 941 mostrave me metodën RT-PCR. /familjajone

Arkiva

Kategoritë