Pre, Dhj 3, 2021
Banner Top
Banner Top
Gjendet pa shenja jete një femër në Prizren

Policia e Kosovës bën të ditur se është raportuar se në apartamentin e saj është gjetur pa shenja jete një femër.

Rasti ka ndodhur të enjten në Prizren.

“Është raportuar se në apartamentin e saj është gjetur pa shenja jete viktima femër kosovare”, thuhet në raport.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Arkiva

Kategoritë