Enj, Kor 18, 2024
Banner Top
Banner Top
80 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

Aktualisht në vend janë 80 raste aktive me Covid-19.

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka bërë të ditur se nga 177 testime dje kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 gjithsej 17 qytetarë.

Po ashtu janë hospitalizuar tre persona dhe një tjetër është shëruar nga Covid-19.

Youtube

Arkiva

Kategoritë