Mar, Maj 17, 2022
Banner Top
Banner Top
Zjarr te “4 Llullat” në Prishtinë

Fotoja: Ilustrim

Në Prishtinë, te “4 Llullat”, para pak castesh, ka shpërthyer zjarr.

Dyshohet se një garazh ka marrë flakë në një objekt banimi në këtë rrugë.

Banorët e ndërtesës kanë dalë jashtë, derisa në vendin e ngjarjes janë zjarrfikësit dhe policia.

Burimi: IndeksOnline

Arkiva

Kategoritë