Mër, Jan 19, 2022
Banner Top
Banner Top
Vdes një prokuror nga Gjilani i prekur me COVID-19

Një prokuror nga Gjilani ka vdekur si pasojë e infektimit me COVID-19.

Bëhet fjalë për prokurorin Esad Ademin.

Lajmin për vdekjen e tij e ka konfirmuar një i afërm.

“Sot nga Covid 19, paska ndrru jete edhe Prokurori Esat Ademi nje njeri qe ishte i veçantë, profesional dhe nje njeri i ndershem .Zoti e shperblefte me parajse do mbetesh gjithnje ne mendjet e zemrat tona”.

Arkiva

Kategoritë