Enj, Tet 21, 2021
Banner Top
Banner Top
Tetë të vdekur dhe 88 të infektuar nga COVID-19 në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

Tetë persona kanë vdekur dhe 88 të tjerë janë infektuar nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Këto mostra dalin pas testimit të 4 mijë e 704 mostrave me metodën RT-PCR.

Në raportin 24-orësh të Ministrisë së Shëndetësisë gjithashtu bëhet e ditur  se janë shëruar 651 persona dhe 15 mijë e 718 të tjerë janë vaksinuar brenda një dite/familjajone

Arkiva

Kategoritë