Sht, Sht 25, 2021
Banner Top
Banner Top
Tërmet në Kosovë, Serbi dhe Maqedoni të Veriut

Disa minuta më parë janë ndjerë dridhje të tokës në Kosovë.

EMSC ka shkruar se tërmeti ka rënë në ora 23:07 në zonën kufitare mes Kosovës, Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë.

Tërmeti ishte i fuqisë 3.3 ballë.

Epiqendra ishte 12 kilometra në jugperëndim të Vitisë e 22 kilometra në veriperëndim të Shkupit.

Arkiva

Kategoritë