Mar, Maj 17, 2022
Banner Top
Banner Top
Spirulina nga Natura Therapy – detoksifikon organizmin dhe nuk lë efekte anësore

Ju ka ndodhur shpesh të ndiheni sikur stomaku juaj është fryrë edhe nëse nuk keni ngrënë shumë? – Epo, për këtë s’keni pse shqetësoheni më.

Produkti Spirulina, nga Natura Therapy është ideali që gjendja juaj me stomakun t’i kthehet normalitetit.

Spirulina është një algë blu-jeshile që është e pasur me fikocianinë dhe klorofil. Dhe jo vetëm kaq, ai gjithashtu ka probiotikë për të ndihmuar në balancimin e baktereve miqësore në sistemin tuaj tretës.

Është i njohur në mbarë botën për listën e gjatë të përfitimeve shëndetësore si:

Nivele më të ulëta të hiperaciditetit

Ul lipidet e gjakut

Kontrolloni hipertensionin

Përmirëson imunitetin

Lehtëson kapsllëkun

Përmirëson aneminë dhe lodhjen

Efektive kundër insomisë

Veti të fuqishme antioksidante dhe anti-inflamatore

Ndihmoni në humbjen e peshë

Mbroni mëlçinë tuaj

Spirulina, pos këtyre, shërbën edhe si një detoksifikant ideal i organizmit.

Për ta porositur produktin në fjalë, kontaktoni në numrin: 045956000

Arkiva

Kategoritë