Die, Qer 4, 2023
Banner Top
Banner Top
Shqipëria mbyllë kufirin me Greqinë

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, përmes një statusi ka bërë të ditur që nga nesër në ora 10:00 do të mbyllet kufiri me Greqinë.

“Duke nisur nga dita e nesërme në orën 10:00 mbyllen hyrje-daljet me Greqinë përmes linjave të transportit ajoror dhe tokësor me autobus. Frikë aspak, kujdes po”, ka shkruar Rama.

Youtube

Arkiva

Kategoritë