Enj, Qer 17, 2021
Banner Top
Banner Top
S’është si dje, sot gjithçka në rregull për vaksinim te Salla “1 Tetori”

Përkundër tollovive të krijuara dje në oborrin e Sallës 1 Tetori në Prishtinë, ndryshe duket pamja sot.

Rend dhe rregull është vendosur në pritje për t’u vaksionuar.

Fotografia është publikuar nga zyrtari për media i VV-së, Arlind Manxhuka.

Ndryshe, gjatë ditës së djeshme kishte reagime të shumta nga opozita rreth tollovisë së krijuar në këtë vend.

Arkiva

Kategoritë