Enj, Maj 25, 2023
Banner Top
Banner Top
Rama: 17 pacientë janë shëruar

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në mesnatë për të gjithë ndjekësit në rrjetin social ‘Facebook’ se 17 pacientë kanë fiyuar betejën kundër COVID.

“ LAJM I MIRË: 17 TË SHËRUAR SOT”, shkruan Rama në mesazhin e tij.

Kujtojmë se deri më tani të prekur nga virusi vdekjeprurës janë 409 persona, ndërkohë 23 kanë humbur jetën.

Që prej 9 marsit, ku u konfirmua rasti i parë me COVID, qytetarë shqiptarë kufizuan lëvizjet dhe shumē aktivitete u pezulluan./T Ch/

Youtube

Arkiva

Kategoritë