Mër, Dhj 8, 2021
Banner Top
Banner Top
Pesë top stilizimet e verës

Vera është koha më e mirë për eksperimente mode dhe për të shijuar një larmi stilizimesh

Në morinë e trendëve, pjesët e reduktuara veçohen më shumë, pa shumë lara dhe printime.

Frymëzimin për stilizimet e verës e gjetëm në rrugët e Parisit, ku është mbajtur “Java e Modës”.

Shikoni ato që kemi veçuar dhe me siguri do të gjeni një ide për stilizimin tuaj të radhës, transmeton Telegrafi.

1. Fustane-xhaketat po dominojnë edhe këtë sezon.

2. Pjesët e sipërme dhe pantallonat me bel të lartë janë gjithashtu pjesë shumë e pëlqyera këtë verë.

3. Ky fustan është një pjesë për të cilën ia vlen të investosh. Mund të vishet gjatë ditës, por do të jetë një zgjedhje e shkëlqyeshme edhe për disa raste më solemne.

4. Veshje çiklisteje plus xhaketa kombinim veror po aq ideal.

5. Ju keni vërejtur që pjesët e sipërme janë shumë të popullarizuara, por në kombinim me një fund me bel të lartë, dukeni fenomenale.

Arkiva

Kategoritë