Die, Nën 26, 2023
Banner Top
Banner Top
Parashikimi i motit për sot

Kryesisht vranët, me shi dhe erë kohë pas kohe. Më shumë të reshura shiu në perëndim të vendit.

Kështu parashihet të mbajë moti për sot, njofton Prishtina Weather.

Temperaturat do të jenë ndjeshëm më të larta nga vlerat mesatare. Minimalet rriten nga 0C deri në 5C e 7C, ndërsa ato maksimale edhe deri në 12C e 14C.

Do të fryjë mesatarisht e fuqishme dhe e fuqishme 5-15m/s, me hove vende-vende edhe mbi 20m/s (72km/h).Shtypja atmosferike pëson rënie të thellë nën vlera mesatare

Youtube

Arkiva

Kategoritë