Mër, Dhj 8, 2021
Banner Top
Banner Top
Një person gjendet pa shenja jete në Drenas

Një person është gjetur pa  shenja jete në Drenas, kështu bënë të ditur policia e Kosovës.

Pas intervenimit policia e konstaton edhe vdekjen e këtij personi. Me urdhër të prokurorit trupi i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Është raportuar se viktima mashkull kosovar ishte gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor, i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e Policisë.

Arkiva

Kategoritë